Missing Collection

Explore our evolving edit of items you’ll wear, use, and treasure for years to come through weekly chapters and shorter-form footnotes. Collected into thematic volumes.

 

 

   

RS Barcelona, insanların yaratıcı bir şekilde yaşamasına, tutkuyla gülmesine ve daha çok sevmesine yardımcı olmak isteyen eğlenceli bir İspanyol tasarım markası. RS Barcelona’nın yolculuğu, dört aşamalı bir hayalin hikayesidir. 1975 yılında kendi işini kurmaya karar veren bir metalürji uzmanı olan Rafael Rodríguez Castillo ile başlar. Bir gün küçük atölyesi Barselona'nın Viladecans şehrinde endüstriyel bir birime dönüşür.

Ailenin ikinci nesli ile birlikte, RS Barcelona'nın hayali yeni bir boyut kazanmıştır: insanlar için üzerine yiyecek koyabilecekleri imalat masa, ancak çok da tatmin edici olmayan bir şey. Şirketin ilk "kendi markası" ürünündeki yaratıcı hata uyarımı: RS # 2 metal futbol masası. “Langırt” adıyla bilinen ürünün son derece modern, sade ve yaratıcı hali. Daha sonra bu ürün geliştirilip farklılaştırılarak bir koleksiyon haline getirilmiş.

 

      

                                                              

Yol boyunca, çok şey öğrendikleri gibi, bir dizi hata da yaparlar. Yavaş yavaş RS Barcelona’nın ürünleri uluslararası üne sahip trend belirleyicilerin vitrinlerinde yerlerini almaya başlar. Şimdi yeni fikirler, mobilya ve nesneler için yenilikçi konseptler arayan genç, uluslararası ve prestijli tasarımcılarla çalışan ve işbirliği yapan bir markaya dönüşmüştür. Çok sevilen spor masaları ve canlı mobilya parçaları, arkadaşlarınızı ve ailenizi bir araya getirmek için tasarlanmıştır. Yumuşak ahşap ile kıvrımlı kromun bir araya getirilmesi, lüks ping pong masaları ve langırt masaları, her türlü ev dekoruna canlandırıcı bir dokunuş sağlarken, maksimum eğlence ve kullanılabilirlik sunar.

 

Şimdi de biraz, bu markanın sevilen ürünlerinden “Football Tables” kreasyonuna göz atalım. Bilindiği üzere standart langırtlardaki oyuncular erkeklerden oluşur. Fakat RS Barcelona, bu standartlığı kırıp "Ella" serisini yaratmıştır. Ella, kadın futbol oyuncularından oluşan bir langırt serisidir. Erkek oyuncularla aynı vuruş gücüne ve proporsiyona sahiptir. Oyuncular ayrı ayrı satılmakta olup, takımları oluşturmak kullanıcı insiyatifine bırakılmıştır. Aşağıdaki görsellerde kadın futbolcu Ella'ları görebilirsiniz.